Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Zestaw Trentino

Zestawy mebli wypoczynkowych takie jak Trentino to najszybsza droga do absolutnej przemiany wnętrza mieszkania. Rozmiar, styl oraz możliwości prezentowanych mebli pozwalają na niesamowite metamorfozy obecnych aranżacji i wystroi. Wystarczy tylko dostarczyć je do domu i już po chwili nasz salon bądź pokój dzienny zmieni się na naszych oczach.  Opisywane zmiany to oczywiście nie efekt magii lub innych nadprzyrodzonych mocy, a konsekwencja znakomitego wyboru nowych mebli.

Zestaw 321 Trentino składa się dużej trzyosobowej sofy, nieco mniejszej dwuosobowej sofy oraz eleganckiego fotela. Mając do dyspozycji trzy tak eleganckie meble, można pozwolić wykazać się własnej kreatywności.
Ciekawe aranżacje stylowe połączenia są już na wyciągnięcie dłoni. Jakość oraz klasa prezentowanych mebli sięgają najwyższych punktacji, bezcelowy więc byłoby rozpisywanie się nad tymi zagadnieniami.

Co warte jest uwagi to fakt, że zestaw Trentino oferowany jest w kilku wersjach obiciowych i kolorystycznych co jeszcze bardziej powiększa pakiet jego zastosowań.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next