Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Zestaw Liverpool

Ekipa projektująca zestaw Liverpool dokonała rzeczy niezwykłej. Udało się jej stworzyć zestaw wypoczynkowy, który posiada wszystkie najlepsze cechy przypisane do tego typu mebli. A są to komfort, styl, jakość i oryginalność. Każda z tych cech zasługuje na uwagę i pochwalę, bowiem poziom, jaki udało się osiągnąć projektantom jest godny podziwu.

Zestaw 321 Liverpool składa się z trzech wspaniałych mebli wypoczynkowych, a dokładniej mówiąc z dwóch sof (trzyosobowej i dwuosobowej) oraz jednego fotela o identycznych właściwościach. Zaczynając od designu, aż po mistrzowskie wykonanie nie można znaleźć niczego, co mogłoby rzucić, choć mały cień na te fantastyczne meble.

Galerie Mebli gorąco polecają zestaw Liverpool jak i inne doskonałe produkty prezentowane za naszym pośrednictwem. Wierzymy, że nasza praca nad nieustannym poszukiwaniem najciekawszych mebli dostarczy Państwu oczekiwanych efektów. Zapraszamy do częstego odwiedzania Galerii Mebli w celu szukania inspiracji i najlepszych rozwiązań - jesteśmy do Państwa usług.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
  • Tanie meble
Previous Next