Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Szezlongi

Szezlong Los Angeles

Atrakcyjne apartamenty i stylowe mieszkania wymagają specjalnego wyposażenia. Tradycyjne meble najczęściej się nie sprawdzają z powodu swojego zbyt stonowanego wyglądu. Do takich wnętrz potrzeba czegoś ekstra, czegoś co doskonale dopełni myśl projektanta i będzie równie imponujące w swojej formie.

Zjawiskowy wygląd i kapitalne właściwości użytkowe to cechy rozpoznawcze szezlonga Los Angeles, który zdaje się być idealnym kandydatem do wystroju luksusowych wnętrz. Szezlong ten został zaprojektowany i wykonany przed doświadczonych designerów, którzy o dobrym stylu wiedza wszystko.

Szezlong Los Angeles wyróżnia się pięknym tapicerowanym obiciem z licznymi przeszyciami. Ten zabieg podnosi nie tylko walory wizualne, ale dodatnio wpływa na komfort i wygodę. Jak przystało na topowy meble, szezlong Los Angeles może zostać wykonany z wykorzystaniem materiału obiciowego wskazanego przez klienta. I trzeba przyznać że wybór dostępnych tkanin, skór i ekoskór jest naprawdę imponujący. Zdecydowanie polecamy!

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna