Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Szezlongi

Szezlong London

Ponowne zdefiniowanie czegoś co znane jest od wieków zawsze wróżyło sukces. Autorzy pozornie nowych wynalazków cenieni byli za oryginalne podejście do tematu i umiejętność znalezienia alternatywnych rozwiązań. Zasada ta dotyczy niemal każdej dziedziny sztuki i nauki. Podobnie rzecz ma się w przypadku branży meblarskiej. Większość obecnie produkowanych mebli zachwyca nowoczesnością i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Oczywistym jest że przykładowa szafa nadal pozostaje szafą, ale jej wygląd i funkcjonalność zostały udoskonalone. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku szezlongów. Te cenione meble, uważane dotychczas za produkt dostępny tylko elitom został odkryte na nowo i poddane pewnym modyfikacjom. Współcześni mistrzowie designu zadbali o to, aby dostosować te nietuzinkowe meble do naszych czasów.

Jednym z takich mebli jest szezlong London, który jest sztandarowym produktem najnowszej  kolekcji mebli tapicerowanych. Szezlong London jest nowoczesnym meblem tapicerowanym, który poprawi wystrój każdego wnętrza oraz dostarczy fantastycznego komfortu. To wspaniały dodatek do eleganckich salonów i pokoi dziennych.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna