Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Szezlongi

Szezlong Laguna

Stylowy mebel potrafi skutecznie odciągnąć uwagę od pozostałych elementów wystroju. Ciekawy kolor, niespotykana linia lub oryginalne zdobienia są w stanie przyciągnąć uwagę na tyle mocno, że zapominamy o całej reszcie. Do mebli o takich właściwościach z całą pewnościa zaliczyć można szezlongi, które aktualnie wracają do łask i coraz częściej goszczą w mieszkaniach.

Sama konstrukcja szezlongów jest już na tyle ciekawa, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Meble te od początku projektowane były z myślą o wytwornie urządzonych salonach, które miały przyozdabiać. Współczesne szezlongi nieco różnią się od tych z lat minionych, jednak wciąż są meblami topowymi i potrafią wzbudzić zachwyt.

Dobrym przykładem jest szezlong Laguna o fantastycznie zaprojektowanym kształcie. Piękne zdobienia w postaci gustownych przeszyć robią niesamowite wrażenie. Producent zadbał o to, aby szezlong Laguna był dostępny w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Istnieje także możliwość wyboru jednego z kilku materiałów obiciowych.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna