Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Szezlongi

Szezlongi

Mimo upływu lat szezlongi wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących. Zaskakujące połączenie fotela z leżanką zrobiło prawdziwą furorę.

Nowoczesne szezlongi zachwycają finezyjnymi kształtami, bogatym wzornictwem i doskonałymi właściwościami materiałów, z których zostały zrobione. Ilość dostępnych modeli i wersji obiciowych może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Niewątpliwie, są to jedne z najbardziej stylowych mebli wypoczynkowych dostępnych na rynku.

Szezlongi znajdują się w ofertach wszystkich czołowych producentów mebli tapicerowanych. Zbiór najciekawszych z nich znajdą Państwo na naszej stronie w specjalnie wydzielonej kategorii o nazwie Szezlongi.

Gorąco polecamy zapoznanie się z naszymi prezentacjami obfitymi w nowości i najpopularniejsze produkty. Galeria obejmuje zbiór najciekawszych modeli pochodzących od renomowanych producentów.

Jeżeli szukają Państwo gustownych szezlongów, nasza Galeria z pewnością okaże się pomocna.

Szezlong Miami

Jeżeli zastanawiacie się Państwo co sprawi, że Wasz salon nabierze nowego wyglądu, a jednocześnie nie nadwyręży domowego budżetu mamy znakomite rozwiązanie. Z dumą prezentujemy nowoczesny i niezwykle stylowy szezlong Miami, który został stworzony po to, aby zachwycać. Szezlongi od wieków kojarzone były z szykownością i prestiżem. Ich obecność w mieszkaniu świadczyła o dużej zamożności lokatorów i upodobaniu do rzeczy luksusowych.

Niezwykle pomysłowy kształt tych mebli dodawał wnętrzom oryginalności i budził uznanie. Współcześnie, szezlongi również cieszą się opinią doskonałych mebli o charakterystycznych dla siebie właściwościach.

Szezlong Miami jest jednym z najnowocześniejszych mebli tego typu. Jego stylowa linia i perfekcyjne wykonanie z całą stanowczością pozwalają nazwać go szezlongiem XXI wieku.

Decydując się na szezlong Miami zyskają Państwo niepowtarzalną ozdobę i komfortowy meble w jednym. Doskonały sposób na to, aby podkreślić poczucie dobrego smaku i znakomity gust.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna