Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Szafa Nemo

Meble młodzieżowe to taka grupa produktów, w której dozwolone jest niemal wszystko jeśli chodzi o stylizację. Meble te mają odzwierciedlać naturę młodych ludzi stąd ich niekonwencjonalny wygląd, barwna kolorystyka i funkcjonalność ściśle dopasowana do potrzeb. Meble młodzieżowe zachwycają swoją pomysłowością i cenione są nawet przez ludzi dorosłych.

Dzięki takim meblom, wnętrze pokoju nabiera atrakcyjności, a jego lokatorzy czują się w nim doskonale. Poszczególne elementy meblowe powstają na bazie mebli tradycyjnych poprzez szereg modyfikacji i optymalizacji. Liczy się nie tylko wygląd, ale i użyteczność. jak wiadomo młodzież bywa niezwykle kreatywna, dlatego wyposażenie ich pokoju musi być przygotowane na wszystko. Dziesiątki ubrań, zabawek, książek i wszelakiej maści przedmiotów pomieści szafa Nemo dostępna aż w trzech różnych wersjach.

W zależności od wieku i potrzeb młodzieży, producent oferuje wersję jedno -, dwu-, i trzy drzwiową, gdzie każda z nich posiada dwie efektowne szuflady.


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next