Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Szafa Montana

Stylowa i funkcjonalna sypialnia, aż prosi się żeby postawić w niej dużą wyposażoną w lustro szafę. Mebel tego typu nie tylko wspaniale przyozdobi wnętrze sypialnia, ale także dostarczy miejsca na składowanie i przechowywanie garderoby.

Idealnym wyborem może okazać się szafa Montana wyposażona aż w pięć skrzydeł drzwi w tym jedno zdobione eleganckim lustrem. Szafa prezentuje się znakomicie i bez wątpienia może stać się główną atrakcją w wystroju sypialni. Mebel ten pochodzi z systemu mebli sypialnianych Montana, które charakteryzują się doskonałym designem, trwałością i niezwykłą precyzją wykonania.

Duże rozmiary pozwoliły na wygospodarowanie naprawdę sporej ilości wolnego miejsca wewnątrz szafy. Szafa Montana za środkowymi drzwiami z lustrem posiada pięć wnęk na średniej wielkości przedmioty, natomiast po prawej i lewej stronie znajdują się pokaźne komory z drążkami ułatwiającymi wieszanie garderoby. Z zewnątrz szafa prezentuje się równie bogato, dwukolorowe wykończenie z pewnością przypadnie do gustu większości spośród Państwa.


  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
  • Tanie meble
Previous Next