Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meble młodzieżowe

Szafa Mexico

Nic tak nie poprawia wystroju pokoju dziennego, salonu czy tez sypialni jak duży elegancki mebel. Obszerna szafa wspaniale wypełni wolną przestrzeń oferując w zamian miejsce do przechowywania garderoby i innych rzeczy. Wybór stylowej szafy zaowocuje podniesieniem poziomu prestiżu i gustowności dla całego mieszkania. Spektakularny wygląd nowej szafy szybko pociągnie za sobą kolejne zmiany w stronę unowocześniania wyposażenia domu.

Jeżeli szukają Państwo takiej szafy zapraszamy do bliższego zapoznania się z prezentacją szafy Mexico. Awangardowy wygląd i poważne rozmiary to rewelacyjne połączenie, którego konkurencja może tylko pozazdrościć. Szafa Mexico urzeknie Państwa oraz wszystkich gości już od pierwszej chwili.

Fantastycznie zdobione fronty z dużym lustrem dzielonym na pół w środkowej części świadczą o doskonałej klasie tej szafy. Wewnątrz znajduje się sześć pojemnych wnęk oraz jedna duża przestrzeń do wieszania ubrań. Tak więc na brak miejsca oraz pospolity wygląd stanowczo nie można narzekać.