Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meble młodzieżowe

Szafa Margo

Z pewnością wielokrotnie stawali Państwo przed dylematem gdzie pomieścić wciąż rosnącą ilość garderoby. Kiedy w posiadanej szafie zaczyna brakować już miejsca stajemy przed nie lada problemem. Nikt nie lubi rozstawać się z ulubionymi ubraniami, dlatego selekcja garderoby jest tylko nieprzyjemnym półśrodkiem. Całkowitym rozwiązaniem okazuje się dopiero zakup nowej, obszerniejszej szafy.

Meblem, który skutecznie wzbogaci Państwa mieszkanie o nowe miejsce do przechowywania ubrań jest szafa Margo dostępna w dwóch atrakcyjnych wersjach. Zarówno model dwu-, jak i czterodrzwiowy oferuje mnóstwo wolnego miejsca i niesamowity wygląd z zewnątrz. Design szaf Margo z daleka bije elegancją i wysoką klasą podkreśloną pięknym wykończeniem i masywnym korpusem. Dostęp do wnętrza szafy ułatwiają drzwi przesuwne (wersja dwudrzwiowa) albo cztery skrzydła wyposażone w stylowe uchwyty.

Jeżeli po raz kolejny zabraknie Państwu miejsca na garderobę prosimy przypomnieć sobie o szafie Margo. Ten stylowy mebel z pewnością okaże się pomocny.