Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meble młodzieżowe

Szafa Labirynt

Meble młodzieżowe zaskakują świeżością i pomysłowością. Ich projektanci zrywają z utartymi schematami i za każdym razem starają się zaproponować coś zupełnie nowego. Sprostanie wymaganiom młodzieży, która wszechobecnie kojarzona jest ze zwariowanymi pomysłami i niekończącą się energią jest całkiem trudne. Na szczęście czołowi producenci mebli młodzieżowych radzą sobie z tym znakomicie.

Szafa Labirynt to największy z mebli serii mebli młodzieżowych o wspólnej nazwie Labirynt. Prezentowana szafa dostępna jest w dwóch wyśmienitych wersjach różniących się układem szafek oraz ich ilością. Cechy charakterystyczne serii Labirynt widoczne są z daleka, przede wszystkim jest dwubarwne wykończenie w atrakcyjnych kolorach. To także specyficzne wnęki podzielone przegrodami o nieregularnych kształtach oraz duże kwadratowe uchwyty.

Szafie tej nie sposób odmówić kreatywnego wyglądu i dużej pojemności bez znaczenia, którą opcję wybierzemy. Konstruktorzy przyłożyli się do swojego dzieła i osiągnęli fascynujący rezultat.