Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Szafa Glasgow

Jednym z umacniających się trendów w aranżacji wnętrz, jest rezygnacja z wielu mniejszych mebli użytkowych na cześć jednego dużego mebla łączącego w sobie cechy wcześniej wspomnianych. Moda na obszerne szafy, bo to oni mowa pojawiła się jakiś czas temu i szybko zyskała swoich entuzjastów.

Trudno odmówić praktyczności takiemu rozwiązaniu. Można w ten sposób uzyskać znacznie więcej wolnej przestrzeni w pokoju, a po drugie wszystkie potrzebne rzeczy znajdować się będą w jednym miejscu. Producenci meblowi szybko podchwycili nowy trend, a w ich ofertach niczym grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się ciekawe i przede wszystkim obszerne szafy.

Galerie Mebli prezentują mebel niezwykle efektowny jakim jest szafa Glasgow. Eleganckie drzwi przesuwne kryją za sobą mnóstwo miejsca podzielonego na mniejsze sektory wieloma półkami i przegrodami.

Szafa Glasgow dostępna jest w wersji standardowej o szerokości 200 cm oraz wersji max (250 cm) dla osób lubiących naprawdę duże meble. Co ważne, dwukolorowe wykończenie szafy skutecznie uatrakcyjni wystrój każdego wnętrza.


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next