Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meble młodzieżowe

Szafa Blog

Zaprojektowanie, a następnie wykonanie szafy, którą można by nazwać rewolucyjną jest niemal niemożliwe. Są jednak konstruktorzy, którzy podjęli się tego zadania i to z zadziwiająco dobrym efektem. Mowa tu o szafie narożnej Blog, która otworzyła nowy rozdział w historii designu mebli wielkogabarytowych.

Szafa Blog należy do zestawu mebli młodzieżowych Blog, który od samego początku wywoływała sensację swoim niesamowitym wyglądem. Wszystkie elementy tej serii odznaczają się nowoczesnym designem robiącym wrażenie zarówno na młodszych jak i starszych domownikach. Trójbarwne wykończenie czyni meble jeszcze bardziej atrakcyjnymi i zjawiskowymi.

Prezentowana szafa Blog oprócz wspaniałego wykończenia zachwyca jeszcze swoim kształtem. Jest to nowatorska szafa narożna, dzięki której możliwe są aranżacje przypadające na kąt pokoju. Szafa ta wspaniale sprawdza się jako łącznik pomiędzy mebla ustawionymi prostopadle do siebie. Niecodzienny kształt przynosi także korzyści w ilości oferowanego miejsca.