Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Szafa Azaro

Producenci mebli prześcigają się w zabiegach mających na celu zwrócenie uwagi klientów na produkty z ich oferty. Najczęściej są to działania związane z projektowaniem mebli o nietypowym wyglądzie, łamiącym ogólnie przyjęte standardy. Zyskują na tym konsumenci, którzy zyskują naprawdę szeroki wybór nowoczesnych i stylizowanych mebli

Zadaniem Galerii Mebli jest wypatrywanie najciekawszych nowości i umieszczanie ich na niniejszej witrynie. Nasze działania maja pomóc Państwu w wyborze mebli oraz dostarczać niezbędnej wiedzy o nowościach z branży meblowej. 

Klasycznym przykładem walki o klienta poprzez niecodzienny design jest szafa Azaro, której nie można odmówić oryginalności. Fronty tej dwudrzwiowej szafy sprawiają wrażenie jakby były wykonane z ośmiu kwadratowych kafli ustawionych jeden na drugim w dwóch rzędach. To śmiałe posunięcie projektantów zaowocowało bardzo udanym wyglądem jakiego jeszcze nie było. Wnętrze szafy Azaro jest już mniej finezyjne z wyglądu, jednak w pełni funkcjonalne i całkiem obszerne.


  • Tanie meble
  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
Previous Next