Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Szafa Ariva

Meble o majestatycznym wyglądzie skutecznie odmieniają wygląd pomieszczeń w których się znajdują. Elegancja granicząca z surowością za każdym razem budzi respekt i uznanie. Takie meble potrafią stworzyć klimat luksusu i powagi. Doskonale sprawdzają się w wysublimowanych wnętrzach gabinetów, pokoi dziennych, a nawet sypialń. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi właśnie meblami zapraszamy do zapoznania się serią Ariva, a w tym przypadku konkretnie z szafami.

Szafa Ariva dostępna jest w wersji dwudrzwiowej oraz czterodrzwiowej. Obszerniejsza wersja wyposażona jest w duże zwierciadła umiejscowione na frontach środkowych drzwi. Obie szafy występują w ciemnym kolorze, który potęgują wrażenie elegancji. Design jest niezwykle powściągliwy, w czym drzemie jego siła. Lekkie ramki na frontach drzwi oraz charakterystyczne kwadratowe uchwyty dodają powagi i uroku.

Niezależnie od wersji, szafa Ariva oferuje Państwu dużo miejsca na garderobę oraz solidne wykonanie będące dowodem na to, że są to meble luksusowe i nowoczesne.


  • Tanie meble
  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
Previous Next