Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meble młodzieżowe

Szafy

Trudno wyobrazić sobie współczesne mieszkanie bez pakownej i solidnej szafy. Te eleganckie i funkcjonalne meble już na stałe wpisały się w wyposażenie wszystkich domów i mieszkań.

Szafy to meble, które doskonale pomagają przechowywać i porządkować wszelkiego typu rzeczy.
Gromadzimy w nich ubrania, przedmioty użytkowe, pamiątki i wszystko to, co ma dla nas jakąkolwiek wartość, dlatego często uważane są za jedne z najpotrzebniejszych mebli w domu. Trudno zliczyć wszystkie odmiany i dostępne wersje szaf. Począwszy od tych tradycyjnych dwudrzwiowych, poprzez szafy narożne, przesuwne, aż po te wykonywane na specjalne życzenie klienta.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przegląd najnowszych kolekcji olśniewająco pięknych szaf
w założeniu, że to właśnie w Galerii Mebli znajdziecie Państwo swoje wymarzone meble.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami zamieszczonymi w kategorii Szafy.

Szafa Adel

Badania nad sprzedażą mebli pokazują, że konsumenci dużo częściej wybierają produkty posiadające indywidualną cechę wyglądu lub dodatkowa funkcję. Prawdopodobnie podyktowane jest to chęcią posiadania mebli wyjątkowych, które pozwolą na oryginalne urządzenie wnętrza mieszkania.

Trudno zaprzeczyć, stwierdzeniu, że niecodzienne stylizacje są dla nas ciekawsze i bardziej interesujące. Wiedzą o tym także producenci, którzy starają się, aby ich produkty przyciągały oryginalnym wyglądem i olśniewającym designem.

Do takich właśnie mebli należy szafa Adel dostępna w kilku wariacjach. Szafa ta ujmuje piękną kolorystyką i dużą pojemnością, która zwiększa się w kolejnych modelach. Dostępne są wersje jedno- i dwudrzwiowe, tradycyjne skrzydłowe i przesuwne. Niepowtarzalny wygląd od razu wpada w oko i zmusza do poświęcenia tym niecodziennym meblom większej uwagi.

Nic dziwnego, że szafa Adel we wszystkich swoich wariantach cieszy się dużym powodzeniem ze strony kupujących.


Więcej artykułów…