Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Sypialnie

Sypialnia Margo

Nowoczesne aranżacje pozytywnie wpływają na nasz nastrój i sprzyjają dobremu samopoczuciu. Duże, przestrzenne wnętrza to idealne miejsca do odpoczynku i wyciszenia po ciężkim dniu w pracy. 

Jeżeli poszukują Państwo zestawu meblowego, który jest wręcz stworzony do zastosowania na większych powierzchni, sypialnia Margo będzie idealna.

Prezentowane meble wykonane zostały w myśl zasad minimalizmu, proponując piękno w najczystszej postaci. Siłą stylizacji mebli Margo są wspaniale wyeksponowane kąty proste. Brak jakichkolwiek zaokrągleń dodaje powagi i niezwykłej elegancji. Sypialnia Margo składa się z dużych elementów, które idealnie pasują do przestronnych pomieszczeń. Co za tym idzie meble te są niezwykle pojemne i funkcjonalne. Czterodrzwiowa szafa czy szeroka komoda dostarczą naprawdę sporo miejsca na garderobę i inne przedmioty.

Warto wspomnieć o wykończeniu, które nadaje całości odpowiedniej klasy i prestiżowego wyglądu. Białe lub czarne dodatki do wyboru skutecznie przypominają, że sypialnia Margo to zestaw na miarę XXI wieku.