Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Przedpokoje

Przedpokój Opti

Duży i przestronny przedpokój to z logistycznego punktu widzenia niezwykle istotne miejsce. Odpowiednie umeblowanie pozwala na pełne rozdysponowanie dopiero, co zdjętej garderoby. Chyba każdy z nas doświadczył tej kłopotliwej sytuacji, kiedy idąc w gości nie wiadomo było co zrobić z kurtka lub płaszczem, ponieważ gospodarz nie posiadał odpowiednich mebli lub zwykłego wieszaka.

Elegancki i pomysłowy komplet mebli do przedpokoju kapitalnie radzi sobie w takich sytuacjach. Dzięki niemu Państwa mieszkanie nabierze większej funkcjonalności, a problem z ubraniami rozwiąże się sam. Zestawem dającym spore możliwości aranżacyjne jest niewątpliwie przedpokój Opti.

Bogaty w elementy stojące jak i te z możliwością zawieszenia na ścianie pozwala na bardzo ciekawe urządzenie wnętrza przedpokoju. Piękny kolor wykończenia nawiązuje do tradycyjnych mebli, jednak całość ma charakter uniwersalny i świetnie sprawdzi się zarówno w nowym jak i starym budownictwie. Przedpokój Opti to optymalne rozwiązanie dla dużych i małych wnętrz.