Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Przedpokoje

Przedpokój Noti

Miłośnicy wysublimowanych wnętrz przywiązują dużą wagę do wyglądu każdego mebla. Nie może być mowy o sytuacji, w której jeden lub więcej elementów nie spełniałyby surowych kryteriów elegancji. Takie nieco dyktatorskie zachowanie skutkuje budzącym zachwyt wyglądem całego mieszkania. Trzeba, więc przyznać, że takie pieczołowite dbanie o wystrój przynosi wspaniałe rezultaty.

Znawcy najnowszych trendów z pewnością zgodzą się z faktem, że duże zainteresowanie przedpokojem Noti nie jest bezpodstawne. Jego oryginalna budowa łącząca kilka mebli w jeden niezwykle funkcjonalny element robi spore wrażenie. Nic więc dziwnego, że trafia on na stałe do eleganckich i luksusowych apartamentów.

Przedpokój Noti urzeka stylową linią i bardzo dużą ergonomią. Zwarta budowa w żaden sposób nie ograniczyła funkcjonalności. Przeciwnie, użytkowanie jest bardzo intuicyjne, a wszystkie elementy znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny być. Wspaniałym rozwiązaniem jest także umieszczenie dużego lustra na drzwiach szafy.