Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Przedpokoje

Przedpokój Nina

Nietuzinkowe meble od zarania dziejów wzbudzają podziw i entuzjazm. Nowatorskie rozwiązania, odważne kompozycje i nietypowe materiały zawsze spotykają się  z uznaniem ze strony znawców sztuki jak i najzwyklejszych ludzi. Meble użytkowe często stają się obiektem eksperymentów kreatywnych projektantów.

Chęć stworzenia mebli, które będą służyć i jednocześnie zachwycać, często owocuje niesamowitymi konstrukcjami. Na drodze udoskonalania powszechnie znanych rozwiązań powstają topowe meble, które na długie lata pozostają obiektem pożądania. Doskonałym przykładem pomysłowości i talentu projektantów jest przedpokój Nina.

Twórcom tych rewelacyjnych mebli udało się stworzenie zachwycająco pięknego zestawu, który od teraz będzie wyznaczał nowy trend. Oryginalny pomysł z szeroką i wiszącą półką na buty jest fantastyczny. Podobnie jak zastosowanie dolnego blatu, który zapobiega brudzeniu podłogi. Konstruktorzy zadbali także o walory estetyczne, czyniąc przedpokój Nina jednym z najbardziej eleganckich zestawów dostępnych na naszym rynku.