Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Przedpokoje

Przedpokój Fox

Elegancki i pomysłowo urządzony przedpokój doskonale zwiększa funkcjonalność mieszkania. Ten pozornie niewiele znaczący obszar naszego mieszkania w rzeczywistości pełni bardzo ważną rolę. Dlatego też porządne umeblowanie przedpokój procentuje każdego dnia. Po pierwsze przedpokój ułatwia organizację i zarządzanie nieużywaną garderobą i obuwiem.

Przedpokoje takie jak Fox wyposażone są w solidny wieszak i szafkę na buty. Dzięki nim unikniemy nieładu i problemu z przechowywaniem ubrań noszonych na co dzień. Dodatkowe wyposażenie takie jak szuflady na mniejsze elementy odzienia lub lustro to kolejne punkty na skali użyteczności.

Kolejną funkcją jest funkcja estetyczna. Stylowe przedpokoje wnoszą bardzo wiele do ogólnego poziomu atrakcyjności naszego mieszkania. Przedpokój Fox proponowany jest w dwóch atrakcyjnych opcjach kolorystycznych, które prezentują się fantastycznie i współgrają ze stylem większości nowoczesnych mieszkań. Jak widać, przedpokój to miejsce, którego nie należy lekceważyć. Odpowiednio umeblowany staje się niezwykle pomocny.