Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Przedpokoje

Przedpokój Floris

We współczesnym, wysublimowanym mieszkaniu nie ma miejsca na przypadkowe meble i nietrafione rozwiązania. Tego typu mieszkania wręcz domagają się wyposażenia z najwyższej półki. Wszystko, co stanowi ich wystrój przechodzi najpierw surową kontrolę i sprawdzian, czy aby wszystkie kryteria względem stylu, jakości i użyteczności zostają spełnione.

Z myślą o takich mieszkaniach powstał przedpokój o intrygującej nazwie Floris. Symetryczna na pierwszy rzut oka budowa kryje w sobie miłe niespodzianki. Jedną z nich jest dodatkowe miejsce na wieszanie odzieży wierzchniej ukryte za stylową płytą z wieszakami.

Nie zabrakło także szuflad z eleganckimi frontami oraz dwóch dużych szafek na buty. Prawdziwa nowością jest duża jednodrzwiowa szafa wchodząca w skład zestawu. Z takim wyposażeniem można bez trudu przechowywać nawet pokaźną ilość garderoby. Przedpokój Floris to produkt topowy, którego nowoczesność i funkcjonalność spełniają surowe kryteria narzucane przez stylizacje ekskluzywnych mieszkań. Niesamowicie atrakcyjna propozycja!