Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Przedpokoje

Przedpokoje

Dobrze urządzony przedpokój to wizytówka każdego mieszkania. Najczęściej jest to pierwsze pomieszczenie do którego trafiają goście tuż po przekroczeniu progu naszego domu.

Zwyczajowo przedpokoje nie należą do dużych, dlatego warto skoncentrować się nad ich logicznym i przystępnym umeblowaniu, tak aby nie stracić zbyt dużo cennego miejsca.

Producenci oferują specjalne serie mebli dedykowane do przedpokoi, które znacznie ułatwiają organizacje tych specyficznych miejsc.

Najczęściej w skład zestawów wchodzą wysokie wieszaki na okrycia wierzchnie, wyposażone w półkę na czapki i kapelusze. Następnie szafki na buty, które bardzo ułatwiają ich przechowywanie oraz szafki z szufladami na pozostałe elementy garderoby.

Dalsze informacje o produktach i stylizacjach przedpokoi znajdą Państwo na kolejnych podstronach Galerii Mebli. Naszym priorytetem jest prezentowanie nowości oraz produktów, które uważamy za najciekawsze i godne polecenia. Wszystkie kategorie są systematycznie aktualizowane i wzbogacane o nowe pozycje.

Garderoba Optimo

Duża ilość z jednej strony cieszy z drugie zaś może stanowić nie lada problem, zwłaszcza jeżeli chodzi
o przechowywanie.

Aby odpowiednio zmagazynować i uporządkować odzież całej rodziny potrzebna jest duża i funkcjonalna garderoba, taka jak proponowana przez nas garderoba Optimo.

Możliwość łączenia ze sobą pięciu wysokiej klasy elementów sprawia, że to Państwo decydują jak ostateczne będzie wyglądała wybrana garderoba. Wewnątrz każdego elementu znajdują się praktyczne półki i drążki ułatwiające przechowywanie odzieży w pozycji wiszącej.

Większość elementów garderoby Optimo wyposażona została w duże i eleganckie zwierciadła umieszczone na froncie drzwiczek.

Garderoba Optimo posiada także znakomitą szafę narożną dzięki której można w sposób efektowny zagospodarować wolne dotąd przestrzenie.

Galerie Mebli polecają!


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next