Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Tokio

Każde wnętrze potrzebuje starannie dobranych elementów, które będą z nim współgrały i dopełniały jego wyglądu. Nowoczesne wnętrza stanowią doskonałą przestrzeń dla równie postępowych mebli i odwrotnie - najnowsze trendy idealnie wpasowują się we współczesne aranżacje. Dobierając meble pamiętajmy o tej zależności, a wnętrze naszego domu będzie niezwykle spójne i gustowne.

Analogicznie do nowoczesnych mebli mają się meble i aranżacje o bardziej klasycznym klimacie. Futurystyczna kanapa wcale nie gwarantuje perfekcyjnego wyglądu całego pomieszczenia zwłaszcza, gdy pozostałe meble nie przejawiają nowoczesnego charakteru. Doskonałym rozwiązaniem jest, zatem dobieranie wypoczynku pasującego do wcześniej przyjętej koncepcji naszego mieszkania.

Jeżeli poszukują Państwo mebla o pośrednim charakterze polecamy narożnik Tokio, który stanowi idealne połączenie nowoczesności z klasyką. Mebel ten sprawdza się we wszystkich stylizacjach, a jego najmocniejszą stroną jest elegancja i wysoka jakość.

Narożnik Tokio to rewelacyjne rozwiązanie w kłopotliwej sytuacji z wyborem wypoczynku pasującego do gotowej już aranżacji.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna