Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Soprano

Sprawdzony i pozytywnie przyjęty przez konsumentów patent często jest punktem wyjścia do dalszych modyfikacji i udoskonaleń. W tym przypadku mowa o meblach tapicerowanych, gdzie jeden świetnie zaprojektowany wypoczynek dał początek całej serii spektakularnie wyglądających narożników.

Mowa tu o serii Soprano, która bardzo szybko wywalczyła sobie miejsce w czołówce najpopularniejszych mebli tapicerowanych. Wszystkie meble z rodziny Soprano odznaczają się fantastycznym wykonaniem. Przeszycia i pikowania zostały wykonane z największą pieczołowitością i dbałością o szczegóły.

Typowy narożnik Soprano posiada dwa elegancko profilowane boczki o eliptycznym kształcie oraz dwukolorowe obicie. Mnogość dostępnych wersji kolorystycznych oraz szeroki wybór materiałów obiciowych takich jak skóry naturalne, ekoskóry czy tkaniny zadowoli każdego klienta.

Narożniki Soprano to sprawdzona i godna polecenia seria. Nie sposób odmówić jej elegancji i cech godnych najbardziej prestiżowych mebli. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tymi ekscytującymi meblami wypoczynkowymi.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard