Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Solo

Duży, rodzinny mebel wypoczynkowy to marzenie większości z nas. Fantastyczny narożnik, który pomieści całą familię i zapewni jej należyty komfort to priorytet podczas meblowania salonu lub pokoju dziennego. Wybierając tego typu mebel pamiętajmy o kilku podstawowych zasadach.

Po pierwsze zwróćmy uwagę na wymiary i jakość użytych materiałów. Ponieważ jest to zakup, na co najmniej kilka lat warto, więc poświęcić mu nieco więcej uwagi.

Drugą ważną rzeczą jest wygląd. Powinien on pasować do reszty naszych mebli i kolorów ścian (chyba, że planujemy całkowity remont mieszkania). Biorąc pod uwagę powyższe kryteria pragniemy polecić Państwu narożnik Solo, który w pełni sprawdza się, jako mebel dla całej rodziny.

Słuszne wymiary i doskonała jakość wykonania i użytych materiałów skutecznie rozwiązują pierwszy z problemów. Duży wybór kolorów i materiałów obiciowych sprawia, że bez trudu dopasują Państwo jego wygląd do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Serdecznie polecamy i wierzmy, że walory narożnika Solo doceni cała familia.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard


  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
  • Tanie meble
Previous Next