Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Samer

Czym byłby salon bez wysokiej klasy mebli wypoczynkowych jakimi bez wątpienia są narożniki tapicerowane. Stylowy narożnik doskonale zamyka proces meblowania oraz nadaje wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Im gustowniejszy narożnik wybierzemy tym nasz salon będzie bardziej przytulny i jedyny w swoim rodzaju.

Pragniemy Państwu przedstawić narożnik tapicerowany Samer słynący z klasycznego designu oraz starannego wykonania. Jest to narożnik jedyny w swoim rodzaju - połączenie komfortu z ciekawym designem. Komfortowe i miękkie poduchy nadają mu niepowtarzalnego wyglądu. Najwyższej jakości obicie będzie cieszyć i służyć długimi latami. Nowoczesne meble tapicerowane zadziwiają błyskotliwością oraz nieprzeciętnym stylem. Pomysłowe rozwiązania i ciekawe ulepszenia budzą podziw i szacunek nie tylko domowników ale również i odwiedzających gości.

Mówiąc o narożnikach nie sposób pominąć narożnik tapicerowany jakim jest Samer, narożnik słynący z klasycznego designu oraz starannego wykonania. Jest to narożnik jedyny w swoim rodzaju - połączenie komfortu z ciekawym designem. Komfortowe i miękkie poduchy nadają mu niepowtarzalnego wyglądu. Najwyższej jakości obicie będzie cieszyć i służyć długimi latami.

Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowanym narożnikiem Samer!

Dostępne materiały obiciowe:

- ekoskóra z grupy DAV

- tkanina z grupy DAV


  • Tanie meble
  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
Previous Next