Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Point

Spośród setek ofert obejmujących nowoczesne meble wypoczynkowe trudno jest wybrać ten jeden, najbardziej pasujący do naszego mieszkania. Cenną wskazówką może okazać się dokładne zlustrowanie wnętrza, w którym ów wypoczynek ma stanąć i zastanowienie się, jaki mebel będzie najbardziej odpowiedni.

W większości przypadków strzałem w dziesiątkę będzie wybór nowoczesnego narożnika o uniwersalnym designie. Pod pojęciem uniwersalny narożnik rozumiemy tutaj wygląd pozbawiony krzykliwych dodatków i bogatych zdobień, które z daleka rzucają się w oczy. Uniwersalny wygląd daje szerokie pole manewru podczas planowania wystroju i pozwala na dopasowanie go do posiadanych już mebli i dekoracji.

Przy tej okazji chcielibyśmy polecić Państwu wspaniały wypoczynek, jakim jest narożnik Point. Ten nowoczesny mebel niczym kameleon doskonale wtapia się w wystrój wnętrza i służy fantastycznym komfortem i dużą ilością oferowanego miejsca. Aby dodać mu nieco charakteru warto wybrać jeden w wielu proponowanych kolorów wykończenia - gorąco polecamy.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard