Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Oskar

Przytulny i wygodny wypoczynek to ukoronowanie prac na spójnym i harmonijnym wystrojem wnętrza. Ciepła aranżacja wymaga zastosowania wypoczynku o bardzo przyjaznym wyglądzie i wspaniałych właściwościach relaksacyjnych. Zimny i surowy mebel tapicerowany będzie zanadto odstawał od przyjętej koncepcji i najzwyczajniej do niej nie pasował. Wszystkim poszukującym odpowiedniego wypoczynku możemy polecić narożnik Oskar, który zdaje się być wymarzonym kandydatem do tego typu aranżacji.

Bardzo miły design pełen zaokrągleń i miękkich krawędzi sprawia wrażenie niezwykle przytulnego. Oparcie wykonane z sześciu mniejszych części przypominających poduszki potęguje to odczucie. Miękkie wypełnienie z całą pewnością spełni pokładane w nim nadzieje i zapewni należyty komfort na całej szerokości. Całości dopełnia bardzo przyjemne w dotyku miękkie obicie, które sprawi, że nie będą Państwo chcieli z niego wstać.

Narożnik Oskar dostępny jest również z fotelem o identycznych właściwościach. Taki komplet wypoczynkowy pozwoli Państwu na fantastyczne i niezwykle wygodne umeblowanie każdego wnętrza.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard