Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Monachium

Obszerne, familijne narożniki potrafią zaimponować ilością oferowanego miejsca oraz wysoką klasa wykonania. Meble tego typu są wyjątkowo dobrze zaprojektowane i odznaczają się ponad przeciętną wytrzymałością, która procentuje przez długie lata podczas codziennego użytkowania.

Do narożników dla całej rodziny należy narożnik Monachium, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Jest to prestiżowy mebel tapicerowany zaprojektowany przez znakomitych projektantów i designerów.  Od strony wizualnej narożnik Monachium urzeka stylowymi przeszyciami w górnej części oparć oraz bardzo charakterystycznymi boczkami opartymi na dwóch metalowych kolumnach. Jest to znak rozpoznawczy wszystkich mebli tapicerowanych z serii Monachium.

Wysoka funkcjonalność objawia się między innymi funkcją rozkładania zapewniająca komfortowe miejsce do spania oraz ciekawymi schowkami dzięki wspomnianym wcześniej nietypowym boczkom.

Całość wykonana jest niezwykle starannie, zgodnie z najwyższymi Standarami. Narożnik Monachium to topowy produkt o olśniewającym nowoczesnym stylu.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Tanie meble
  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
Previous Next