Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Messina

Zjawiskowość niektórych mebli nie jest spowodowana jednym zaskakującym elementem, lecz jest sumą wielu starannie dopracowanych szczegółów. Kiedy mówimy o ponadprzeciętnym designie, nigdy nie jest on dziełem przypadku, tylko zrealizowanym w stu procentach skrzętnie zaplanowanym projektem.

Istnieją meble, które posiadają tę hipnotyczną siłę przyciągania, która sprawia, że nie sposób oderwać od nich wzroku - jednym z nich jest narożnik Messina. Doskonały design tego wspaniałego narożnika idzie w parze ze znakomitymi właściwościami relaksacyjnymi oraz pierwszorzędnym komfortem. Takie połączenie daje nam mebel doskonały, który zachwyca pod każdym względem.

Strona Galerie Mebli obrała sobie za cel prezentowanie Państwu właśnie takich zjawiskowych mebli, wybranych spośród setek innych dostępnych na rynku. Staramy się, aby informować Państwa na bieżąco o nowościach i najciekawszych produktach z branży meblowej. Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej witryny w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na wystrój swojego mieszkania.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna