Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Loft

Zaprojektowanie wypoczynku, który od pierwszego wejrzenia sprawia, że mamy ochotę na nim usiąść i odpocząć to nie lada wyzwanie. Nie łatwo jest skonstruować taki mebel, przy którym od razu wiadomo, że jest właściwym wyborem. Najlepsi projektanci potrafią równomiernie rozłożyć nacisk pomiędzy wyglądem, komfortem i funkcjonalnością. Taka mieszanka za każdym razem gwarantuje sukces i topowy mebel.

W naszych Galeriach znajdziecie Państwo dziesiątki właśnie takich, specjalnie wyselekcjonowanych mebli, które zachwycają od pierwszego momentu. Staramy się, aby dla Państwa wygody zgromadzić wszystkie najciekawsze oferty w jednym miejscu i przedstawić je za pomocą szczegółowych prezentacji.

Jedną z naszych nowości jest mebel wyjątkowy - narożnik Loft, który automatycznie powinien kojarzony być z luksusem i wspaniałym komfortem. Narożnik ten dostępny jest w kilku wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. Nowoczesna, lecz stonowana stylistyka pozwala na użycie narożnika Loft w rozmaitych wnętrzach.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard