Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Livia

Czy w natłoku ekstrawaganckich mebli wypoczynkowych można znaleźć jeszcze narożnik, który przyniesie upragniony komfort i nie przewróci do góry nogami wystroju wnętrza naszego salonu? Czy istnieje inne wyjście jak uleganie nowoczesnym trendom, które niekoniecznie muszą do nas przemawiać?

Oczywiście, że tak! Szanujący się producenci, starają się, aby ich asortyment zadowolił wszystkich klientów, dlatego nie rezygnują z produkcji mebli o bardziej tradycyjnym i klasycznym wyglądzie. Nie od dziś wiadomo, że ludzkie gusta są przeróżne i usilne przekonywanie do najnowszych stylizacji nie może skończyć się sukcesem. Wiedza ta pomaga producentom dopasować ofertę do wymagań wszystkich kupujących.

Odpowiedzią na potrzebę współcześnie wykonanego wypoczynku o tradycyjnym wyglądzie jest narożnik Livia. Jest to rewelacyjne połączenie eleganckiego wyglądu z niesamowitym komfortem. Stonowany wygląd czyni narożnik Livia bardzo uniwersalnym jeśli chodzi o aranżacje i dopasowanie go do już urządzonych wnętrz. Wspaniała przeciwwaga dla mocno zdobionych mebli wypoczynkowych.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard