Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Latino

Rozwój technologiczny oraz nieustające badania nad ergonomią i powiększeniem funkcjonalności mebli wypoczynkowych, co roku przynoszą nowe efekty. Niemal za każdym razem udaje się pozyskać nieco więcej powierzchni do wypoczynku i ułatwić codzienne korzystanie, zwłaszcza proces rozkładania. Prawdziwym odkryciem jest narożnik Latino, którego budowa wyznacza nowy kierunek w dziedzinie konstrukcji mebli wypoczynkowych.

Fenomen narożnika Latino tkwi w łatwości przechowywania nieużywanej pościeli oraz w rozkładaniu, do którego nie potrzeb a używać siły i pomocy drugiej osoby. Oprócz tych innowacyjnych udogodnień, narożnik Latino urzeka piękną stylistyką i eleganckimi ozdobnikami w postaci chromowanych dodatków. Warto także wspomnieć o dużej ilości miejsca zarówno przed jak i po rozłożeniu narożnika. Są także bardzo efektowne podłokietniki o regulowanej wysokości i kącie nachylenia.

Całość robi niesamowite wrażenie i nie bez powodu jest obiektem pożądania klientów i powodem zazdrości ze strony innych producentów.