Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Impuls

Istnieją meble, które można pokochać od pierwszego wejrzenia. Meble, które idealnie odzwierciedlają nasz wymarzony obraz mebla idealnego. Wystarczy krótkie spojrzenie i już wiadomo, że to jest to, czego szukaliśmy.

Dzięki stronie Galerie Mebli mogą Państwo przeglądać setki produktów zebranych według ścisłych kryteriów i poddanych surowej ocenie. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu najświeższych informacji o najnowszych i najatrakcyjniejszych meblach dostępnych na naszym rynku. Wierzymy, że dzięki naszym staraniom, czas potrzebny na poszukiwania wymarzonych mebli zostanie ograniczony do minimum. Zapraszamy do odwiedzania wszystkich kategorii, w których znajdą Państwo naszym zdaniem najlepsze meble.

Jedną z naszych nowości jest wspaniały narożnik Impuls o niepowtarzalnym designie. Mistrzowskie wykonanie jak  i doskonałej jakości materiały sprawiły, że narożnik Impuls dołączył do naszej Galerii. Zapraszamy do zapoznania się z fotoprezentacją  w celu bliższego poznania tego niesamowitego narożnika.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard