Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Cobra

Pytanie o to jak będą wyglądały meble przyszłości powraca, co jakiś czas i weryfikuje wcześniejsze teorie. Większość zainteresowanych zakłada, że meble nowej generacji zatracą swój indywidualny charakter i staną się bardziej uniwersalne. Klasyczny podział na szafy, regały i inne elementy ulegnie zatarciu.

Mówi się także o znacznym powiększeniu funkcjonalności i użyteczności nowych mebli. Krążą także głosy o nieco mniej rewelacyjnej przyszłości. Owszem staną się one coraz bardziej praktyczne i dostosowane do ludzkich potrzeb, ale nie strąca przy tym swojej autonomii.

Obserwując aktualne trendy można przyznać rację drugiej opcji. Producenci już teraz czynią meble bardziej pomysłowymi, stosują nowe rozwiązania, aby jeszcze bardziej przypodobać się klientom.

Doskonałym przykładem jest narożnik Cobra pochodzący z najnowszej kolekcji mebli tapicerowanych. Odważna stylistyka wspaniale przeplata się z komfortem i ciekawymi rozwiązaniami. Do najistotniejszych należą regulowane zagłówki oraz uwaga - wysuwany blat. Narożnik Cobra to kapitalna propozycja, która pod względem innowacyjności wyprzedza konkurencję.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
  • Tanie meble
Previous Next