Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Bryza

Sztuka wiernego odtworzenia stylistyki z ubiegłych lat jest często trudniejsza niż zaprojektowanie czegoś zupełnie nowego. Nie wystarczy przekalkowanie starych projektów i wyprodukowanie mebli, które będą kopią.

Sztuka polega na zaprojektowaniu autorskich serii lub pojedynczych elementów idealnie oddających klimat i trendy z przeszłości. Potrzebna jest bezbłędna znajomość historii sztuki designu oraz umiejętność wczucia się w panujący wówczas klimat.

To zadanie udaje się nielicznym ci, którzy zdają egzamin mogą poszczycić się wspaniałymi meblami, których wcześniej nie było, mimo iż wyglądają wskazuje coś zupełnie innego. Na wysokości zadania z pewnością stanęli projektanci narożnika Bryza.

Ten stylowy mebel wypoczynkowy doskonale oddaje czar mebli retro. Mimo zastosowania najnowocześniejszych materiałów z zewnątrz niczym tego nie zdradza. Narożnik Bryza fantastycznie sprawdzi się w klasycznie urządzonych salonach w otoczeniu równie stylowych mebli. Prawdziwa okazja na wzbogacenie mieszkania o klimatyczny wypoczynek - polecamy!

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard


  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
  • Tanie meble
Previous Next