Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożnik Barcelone

Istnieją serie mebli tapicerowanych, których nie sposób pomylić z żadnymi innymi. Wyróżniają się charakterystycznym dodatkiem, unikalnym kształtem lub oryginalnym obiciem. Są to te meble, których rozpoznawalność równa jest stu procentom. Do tej grupy mebli należą narożniki z nowej serii Barcelone.
Ich budowa oraz wykończenie są niezwykle charakterystyczne.

Każdy narożnik Barcelone posiada zaokrągloną przednią część korpusu oraz średniej grubości siedzisko. Oparcie przypomina trzy połączone ze sobą poduszki dające bardzo wysoki komfort i relaks. W zależności od wybranego modelu, narożnik Barcelone może posiadać sam boczek lub boczek i podłokietnik po stronie przeciwległej do narożnej.

Seria Barcelone to także synonim doskonałej jakości wykonania i najlepszych materiałów użytych do produkcji. Fantastyczny dwukolorowy design idealnie współgra z wnętrzami nowoczesnych salonów i pokoi dziennych. Jesteśmy przekonani, że wybierając narożnik Barcelone dołączą Państwo to setek zadowolonych użytkowników tej niezwykle charakterystycznej serii mebli tapicerowaych,