Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Azzurro

Nowoczesność i innowacyjność przejawiają się w każdej dziedzinie życia. Trudno wskazać obszar wolny od szeroko rozumianego postępu. Unowocześnia się wszystko i wszędzie, nie oszczędzając klasyki i wzorców. Branża meblowa błyskawicznie reaguje na wszystkie nowinki i momentalnie wdraża je w życie, a raczej sprzedaż.

Projektanci i producenci nie boją się eksperymentów i śmiałych posunięć, często ryzykują stawiając na wręcz futurystyczne koncepcję. Komercyjne sukcesy wskazują, że obrana przez nich ścieżka jest tą właściwą. Spójrzmy, więc na absolutną nowość prezentowaną na stronie Galerie Mebli. Jest nią multifunkcjonalny narożnik Azzurro, który od samego początku budził spore zainteresowanie.

Przede wszystkim narożnik Azzurro zdumiewa niezwykle pomysłową linią i koncepcyjnym połączeniem narożnika z szezlongiem. Taka hybryda nie miała dotąd miejsca, stąd punkty za oryginalność. Aby dopełnić całości, narożnik Azzurro posiada także blat z lustrami w części narożnej. Prawdziwie nowoczesny narożnik do salonów współczesnych mieszkań.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Galeria mebli
  • Tanie meble
  • Schody drewniane
Previous Next