Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Aspen

Jeżeli mają Państwo dylemat jak uatrakcyjnić wygląd salonu lub pokoju dziennego, warto sięgnąć po sprawdzony sposób i rozejrzeć się za stylowym narożnikiem. Narożniki to ta grupa mebli tapicerowanych, która najczęściej kojarzy się z wygodą w bardzo eleganckim wydaniu.

Charakterystyczny kształt sprawia, że nie sposób pomylić ich z innymi meblami. Spore rozmiary tych niezwykłych mebli sprawiają, że nie giną one w otoczeniu innych mebli i przez cały czas stanowią główny punkt wystroju. Dzięki niemu, narożniki idealnie sprawdzają się przy aranżowaniu dużych pomieszczeń. Oferta na meble narożnikowe jest równie imponująca jak one same. Producenci oferują przeróżne modele zróżnicowane pod względem ilości miejsca, stylu i materiałów obiciowych.

Bardzo ciekawą propozycją jest narożnik Aspen, na którym jednocześnie zmieści się cała rodzina. Jest ot typowy mebel familijny zapewniający doskonały komfort i wygodę wszystkim domownikom. Narożnik Aspen dostępny jest w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych i obiciowych, dzięki czemu można dobrać jego wykończenie do wystroju mieszkania.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Galeria mebli
  • Schody drewniane
  • Tanie meble
Previous Next