Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Narożnik Ascoli

Poszukiwania idealnego wypoczynku do salonu warto rozpocząć od sprecyzowania jego najważniejszych cech. Przede wszystkim należy określić, jakiego typu ma być ów mebel, czy będzie to kanapa, sofa czy może coraz bardziej popularny narożnik Ascoli.

Następnie dobrze jest dookreślić jego umiejscowienie i ilość potencjalnych użytkowników, co pozwoli na wybór mebla o odpowiednich wymiarach. Jeżeli potrafimy już zdefiniować listę najważniejszych cech głównych przechodzimy do poszukiwań odpowiedniego produktu. Możemy robić to poprzez Internet lub tradycyjne odwiedzanie sklepów meblowych.

Jedna i druga metoda ma swoje plusy i minusy. Internet pozwala na przeglądanie setek ofert w bardzo krótkim czasie i bez konieczności wychodzenia z domu. Tradycyjne poszukiwania mają tą zaletę, że możemy wspomniany wcześniej narożnik Ascoli zobaczyć na żywo, a nawet wstępnie wypróbować o ile mebel znajduje się w ofercie sklepu.

Następnie przychodzi kolej na podjęcie ostatecznej decyzji, zagadnienia związane z transportem i finał, czyli rozkoszowanie się nowym nabytkiem.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next