Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Narożniki

Narożniki

Narożniki od lat wiodą prym wśród eleganckich mebli wypoczynkowych. Te oryginalnie zaprojektowane narożniki wypoczynkowe stanowią efektowną ozdobę salonów i pokoi dziennych na całym świecie.

Mnogość materiałów obiciowych, doskonałe stylizacje i nowatorskie rozwiązania zapewniły narożnikom bardzo dużą popularność, która zwiększa się z każdym rokiem. Unikalny kształt tych wspaniałych mebli otwiera zupełnie nowe możliwości aranżacyjne i zmienia utarty schemat postrzegania mebli wypoczynkowych. Charakterystyczna budowa narożników idealnie sprawdza się we wszelkiego typu salonach i pokojach dziennych, gdzie prezentują się w pełnej okazałości i podnoszą walory estetyczne wnętrz.

W tym dziale prezentowane są wszystkie nowości i przykładowe aranżacje z wykorzystaniem narożników. Naszym celem jest dostarczanie Państwu najświeższych informacji o nowych modelach i seriach mebli narożnikowych.

Gorąco zapraszamy do częstego odwiedzania Galerii Mebli i śledzenia na bieżąco naszych prezentacji.

Narożnik Acanto

Nowoczesne meble tapicerowane zadziwiają błyskotliwością i nieprzeciętnym stylem. Przy niektórych meblach wysoki poziom talentu projektantów widoczny jest gołym okiem. Pomysłowe rozwiązania i ciekawe ulepszenia budzą podziw i szacunek ze strony odbiorców. Na uwagę zasługują także nowoczesne materiały tapicerskie i wykończeniowe. Dzięki nim, meble zyskują na wyglądzie i trwałości. Nieustanne podnoszenie jakości i obowiązujących standardów cieszy przede wszystkim klientów do których trafiają naprawdę topowo wykonane meble.

Mówiąc o luksusowych i współczesnych meblach tapicerowanych nie sposób pominąć arcydzieło, jakim jest narożnik Acanto. Ten obszerny nowoczesny narożnik już z daleka oczarowuje fantastycznym designem. Komfortowe siedziska i oparcia zapewniają wspaniałą wygodę. Funkcjonalność narożnika została zwiększona bardzo efektownym stoliczkiem, który zastępuje jeden z podłokietników. Narożnik Acanto wspaniale wpisuje się w kanon nowoczesnych mebli tapicerowanych i z pewnością jeszcze przez długie lata będzie znajdował się w czołówce najbardziej stylowych narożników.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


Więcej artykułów…