Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meblościanki

Meblościanka Sovia

Meblościanki oraz wszelakiego rodzaju segmenty to nieodłączny element mieszkań już od bardzo wielu lat. Meble te cechują się funkcjonalnością oraz praktycznością. Dają nam możliwość aranżacji wnętrz salonów oraz pokoi dziennych. Współczesna meblościanka powinna łączyć w sobie funkcjonalność z elementami nowoczesności. Absolutnym hitem w świecie meblościanek tego typu bez wątpienia jest Sovia.

Segment ten jest to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z solidną jakością wykonania. Ta jak że stylowa meblościanka bez wątpienia wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza nadając mu niepowtarzalnego wyglądu bedąc przy tym bardzo praktyczna jak i funkcjonalna. Oświetlenie LED wmontowane w wybrane elementy meblościanki ,swietnie się prezentuje i dostarcza użytkownikowi niesamowitych wrażeń.

Sovia składa się z doskonale dopasowanych ze sobą segmentów, tworząc idealny zestaw meblowy. Ciekawie zaprojektowany segment Savani wyróżnia się pośród innych mebli tego typu i olśniewa nie tylko właściciela ale również i gości swym nietuzinkowym wyglądem.

Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą nowoczesną meblościanką, jesteśmy przekonani, że wpadni ona Państwu w przysłowiowe "oko", gorąco polecamy!