Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Meblościanka Pucini

Zamiłowanie do brył i figur geometrycznych od wieków znane jest ze świata sztuki. Inspiracje liniami i kątami prostymi po dziś dzień towarzyszą twórczość artystów na całej ziemi. Dlaczego więc nie przenieś tego pomysłu do wzornictwa współczesnych mebli? Pomysł może odrobinę szalony, ale jak szybko się okazuje w pełni trafiony!

Projektanci meblościanki Pucini stworzyli dla niej jedyny i niepowtarzalny design oparty na różnobarwnych prostokątach. Z niewielkiej odległości fronty poszczególnych elementów wyglądają niczym szachownica.
Naszym zdaniem pomysł absolutnie rewelacyjny! Meblościanka Pucini obejmuje cztery elementy o nieprzeciętnym wyglądzie. Jest to duża witryna z trzema szafkami o frontach opisanych powyżej oraz pięknym przeszkleniem po lewej stronie. Następnie do naszej dyspozycji jest stylowy stolik RTV oraz zgrabna półka wisząca.

Całości dopełnia efektowna komoda z dwubarwnymi frontami. Jeżeli szukają Państwo meblościanki, która wniesie do mieszkania dużą porcję wrażeń, meblościanka Pucini to najlepszy wybór.


  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
  • Tanie meble
Previous Next