Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Meblościanki

Meblościanka Magnum

Meblościanki to nieodłączany element mieszkań już od bardzo wielu lat. Współczesna meblościanka powinna być funkcjonalna oraz powinna nowocześnie wyglądać. Absolutnym hitem w świecie segmentów tego typu bez wątpienia jest Manum. Meblościanka Magnum jest to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z ergonomią oraz solidną jakością wykonania. Ta jak że stylowa meblościanka bez wątpienia wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza nadając mu niepowtarzalnego wyglądu będąc przy tym bardzo praktyczna jak i funkcjonalna. Oświetlenie LED wmontowane w wybrane elementy meblościanki ,świetnie się prezentuje i dostarcza użytkownikowi niesamowitych wrażeń.

Magnum składa się z doskonale dopasowanych ze sobą segmentów, tworząc idealny zestaw meblowy. Ciekawie zaprojektowany segment Magnum wyróżnia się pośród innych mebli tego typu i olśniewa nie tylko właściciela ale również i gości swym nietuzinkowym wyglądem.

Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą nowoczesną meblościanką, oraz innymi prezentacjami meblościanek. Jesteśmy przekonani, że odnajdą Państwo tutaj meblościankę, która przypadnie Państwu do gustu.