Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Meble dla dzieci

Galerie Mebli z przyjemnością prezentują nową kategorię produktów, jaką są Meble dla dzieci. W tym miejscu znajdą Państwo produkty dedykowane najmłodszym. Zapraszamy do odwiedzenia tej wyjątkowej kategorii i zapoznania się z produktami, które chcielibyśmy Państwu polecić.

Szczególnie ciekawe są łóżka dziecięce, których korpusy przypominają wyglądem karoserie bajecznie pięknych samochodów i innych pojazdów.

Jesteśmy przekonani, że meble z tej kategorii przypadną do gustu wszystkim dzieciom i będą dla nich źródłem radości na długi czas!

Meble Balonowa Kraina

Seria mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego Balonowa Kraina to meble idealne dla małych marzycieli. Świetnie sprawdzą się zarówno w pokojach u chłopców jak i u dziewczynek, a wszystko to za sprawą uniwersalnego designu. Głębia błękitu oraz kolorowe balony ozdobią i rozjaśnią każdą dziecięcą sypialnię, a wyjątkowy motyw wpisze się w szczęśliwe dzieciństwo naszych dzieci.

Mebelki dziecięce są wykonane z najwyższych gatunkowo materiałów, dzięki czemu będą służyły naszym pociechą latami. Prezentowany zestaw meblowy składa się z eleganckiego łóżka z zagłówkiem oraz szufladami na pościel, szafki nocnej przeznaczonej do przechowywania drobnych przedmiotów, pojemnej szafy trzydrzwiowej, narożnego biurka z nadstawką oraz krzesła obrotowego na kółkach.

Uważamy, że jeżeli szukają Państwo stylowego zestawu mebli dla swojej pociechy to warto bliżej przyjrzeć się prezentowanemu zestawowi meblowemu.


Więcej artykułów…
  • Galeria mebli
  • Tanie meble
  • Schody drewniane
Previous Next