Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Kanapy

Kanapa Sydney

Prezentowana przez nas kanapa Sydney to prawdziwa perełka w naszych Galeriach. Jest to mebel absolutnie unikalny i wyjątkowy pod każdym względem! Bajeczny design i wykończenie sprawiają, że nie można oderwać od nich wzroku. Jednym słowem pomysłowość projektantów sięgnęła zenitu.

Dwukolorowa tapicerka to kapitalne rozwiązanie, dzięki któremu już na wstępie kanapa zyskała niepowtarzalnego wizerunku. Na dodatek siedzisko i oparcie zostały tak wykonane, że ich tapicerka tworzy ciekawy wzór przypominający figurę geometryczną. Podobny zabieg zastosowano także na podłokietnikach.

Jak podaje producent kanapa Sydney może zostać wykonana w wykończeniu wskazanym przez klienta, a do wyboru jest naprawdę sporo atrakcyjnych kolorów i materiałów. Z cech użytkowych kanapa Sydney może poszczycić się funkcją rozkładania, dzięki której możliwe jest wygodne spanie. Solidne oparcie i podłokietniki zapewniają duży komfort podczas odpoczynku na siedząco. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom niecodziennych stylizacji!

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna