Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Kanapy

Kanapa Panama

Elegancki zestaw wypoczynkowy to rzecz jaką nikt by nie pogardził. Stylowa kanapa i fotel idealnie wypełniają wolną przestrzeń w pomieszczeniu, nadają mu szyku i zapewniają odpoczynek w fantastycznych warunkach.

Takie właściwości ma prezentowana przez nas kanapa Panama oraz fotel oferowany przez producenta dla dopełnienia zestawu. Kanapa Panama posiada wszystko to co mieć powinien nowoczesny mebel tapicerowany, a więc bardzo przyjemny design, fantastyczną jakość oraz dużą praktyczność.

Wybierając kanapę Panama można być pewnym, że dokonało się właściwego wyboru. Jej nowoczesny wygląd nada mieszkaniu świeżości i blasku. To doskonały mebel od którego warto rozpocząć modernizację salonu lub pokoju dziennego. Duże i komfortowe siedzisko to wymarzone miejsce do odpoczynku. Funkcja rozkładania dodatkowo zwiększa funkcjonalność kanapy i czyni z niej fantastyczne miejsce do spania.

Pozostałych zalet trzeba doświadczyć osobiście by na własnej skórze przekonać się jak komfortowa potrafi być kanapa Panama.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard