Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Kanapa Osaka

Kanapa Osaka powstała jak dopełnienie renomowanej serii mebli tapicerowanych Osaka. Bardzo podobny design i ta sama wspaniała jakość gwarantują zadowolenie z wyboru właśnie tego mebla. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej tej nowoczesnej kanapie. Podobnie jak w przypadku narożników, projektanci pokazali co znaczy elegancki i efektowny wygląd.

Charakterystyczne pasy naszyte na oparciu są znakiem rozpoznawczym dla wszystkich mebli Osaka. To samo tyczy się wysokiego siedziska o lekko zaokrąglonym froncie. Nie zapomniano także o udogodnieniu w postaci podłokietników, które przydadzą się podczas każdorazowego użytkowania kanapy Osaka. Kolejnym udogodnieniem jest funkcja rozkładania pozwalająca na spanie w komfortowych warunkach. Mamy więc i wygodne miejsca do siedzenia jak i leżenia.

Tak wyposażony mebel z całą pewnością będzie źródłem wielkiej przyjemności i satysfakcji. Wnosząc po niesamowicie pochlebnych recenzjach pozostałych mebli z serii Osaka wierzymy, że prezentowana kanapa również odniesie spory sukces.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Schody drewniane
  • Tanie meble
  • Galeria mebli
Previous Next