Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Kanapy

Kanapa Nata

Proste rozwiązania najczęściej okazują się najbardziej skuteczne. Ta zasada sprawdza niemal w każdej dziedzinie życia, dlaczego więc niemiałaby sprawdzić się podczas meblowania mieszkania?

Prezentujemy Państwu zupełnie nowy mebel wypoczynkowy, którego prosta lecz wspaniała budowa szybko podbiła nasze serca. Kanapa Nata to średniej wielkości mebel wypoczynkowy o wspaniałej prezencji i dużych możliwościach. Niewysoki korpus w przedniej części zdobiony jest drewnianymi elementami wprowadzającymi przyjemny klimat. Profilowane boczki skierowane są na zewnątrz, tak jakbym zapraszały nas do skorzystania z wygodnego siedziska. Oparcie natomiast wykonano z dwóch dużych poduch gwarantujących relaks całego kręgosłupa.

Małe gabaryty nie przeszkodziły konstruktorom w dodaniu funkcji rozkładania, a co za tym idzie zwiększeniu funkcjonalności kanapy. Po rozłożeniu zyskujemy wygodne miejsce do spania dla jednej dorosłej osoby.

Naszym zdaniem kanapa Nata to świetna propozycja w przystępnej cenie, za którą można stać się posiadaczem naprawdę udanego mebla wypoczynkowego.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard